Fustane Nusesh

Salloni Class

Salloni Class nga Alketa Vejsiu ,per te gjithe ju, pa dallim portofolesh e klasash me nje game te gjere stilesh dhe cmimesh,me fustane perrallore dhe dekore mbreselenese per martesen, festen tuaj private,ditelindjen apo mbremje korporate! Class by...
fb1tw1go1

Ami Event

Ami Event eshte kompania e pare e sherbimeve ne shqiperi: Misioni i saj eshte: Ti ofroje Kompanive dhe Individeve nje sherbim unik ne disenjimin e eventeve dhe menaxhimin e tyre duke kombinuar sherbim me kualitet te larte...
fb1tw1go1

Geraldina Sposa

Geraldina Sposa u quajt keshtu per nder te Mbretereshes Geraldine. Ne jemi ketu qe nga 3 Qershori 1995: licenca e pare per nje sallon nuserie ne gjithe Shqiperine. Qe nga ajo dite, “Geraldina Sposa” ka bere te...
fb1tw1go1