Histori Dashurie

Jam e martuar, por dashuroj dike tjeter

Kam lexuar gjithmone ne gazeta eksperiencat e vajzave te tjera, te cilat kane perjetuar histori te ndryshme dashurie, zhgenjime, tradhti dhe ndonjehere edhe dhune seksuale. Edhe une kam eksperiencen time, e cila te them te drejten eshte...
fb1tw1go1

Ajo me tradhtoi, ku ta gjej besimin?

Pershendetje gazeta Game Over! Dua t’ju tregoj historine time jo per te share femrat, por per te marre ndonje keshille nga lexuesit tuaj se si mund t’ju besoj atyre. Une jam nje nga ata djemte qe kam...
fb1tw1go1

Do ma paguash kete vuajtje qe po me shkakton

Per fat te keq ende te dua. Po shkruaj si nje djale 16 vjeç, por jam gati 38, me zemren qe po me shperthen prej 4 muajsh. Te dua edhe pse me thoshe se doje nje histori...
fb1tw1go1

Jam dashuruar me personin e gabuar

Pershendetje lexues te gazetes Game Over! Edhe ju stafit te Game Over, ju falenderoj shume per mundesine qe na jepni te ndajme edhe ne historite me ju dhe te marrim mendime per historite tona, qe nuk jane...
fb1tw1go1

Vjehrra ime po me shkaterron martesen

Jam lexuese e rregullt e gazetes suaj, por mbi te gjitha me pelqen rubrika e historive. Historite i lexon edhe vjehrra ime dhe meqenese ajo do ta lexoje, vendosa qe te shkruaj dhe te them gjithçka qe...
fb1tw1go1

Braktisa familjen qe me dhunonte per nje bashkeshort qe me kercenon

Kur isha vajze jam rritur duke pare sesi babai im rrihte nenen time. Me pas ai vdiq ne nje aksident. Nena ime qe donte me shume djemte, u jepte atyre detyra qe nuk u takonin. Ajo gjithmone...
fb1tw1go1

Nuk e urrej shoqen qe me mori te dashurin

Kurre nuk e kam bere nje gje te tille, qe te shkruaj ne nje gazete gjerat e mia personale. Ndoshta eshte nevoja te nxjerr kete qe kam brenda meje. E gjithe kjo me detyron te shkruaj. Do...
fb1tw1go1

Shfrytezoi dashurine time per te me perdhunuar

Pershendetje lexues te gazetes Game Over dhe ju stafi i kesaj gazete! Une kam nje histori per te treguar, qe eshte e dhimbshme, nje histori e hidhur qe do te me ndjeke pas gjate gjithe jetes sime....
fb1tw1go1