Njoftime Pune

ABCom: Jurist

Nese mendoni se keni energjine e duhur per te sfiduar mundesite qe ofrohen per ju nga ABCom, provideri i pare ne Shqiperi, i cili prezanton ekskluzivisht per konsumatorin produktin 3N1, ...

Lexoje te plote

Headhunter: Regional Manager

The HeadHunter Ltd is an innovative Staffing and Recruiting Company operating in Albania, Kosovo, Monte Negro and Macedonia. We offer the newest mentality in Staffing industry and our core business ...

Lexoje te plote

Tirana International Airport: Retail Specialist

Tirana International Airport SHPK (TIA) is seeking to hire a RETAIL SPECIALIST who will report to the Director of Commercial and Property Department of the company. Main tasks and responsibilities ...

Lexoje te plote

Telknet: Informaticien

Telknet, società di recupero crediti telefonico, ricerca urgentemente per supporto informatico, un programmatore. La risorsa, riferendo al Responsabile dei Sistemi Informativi, sarà inserito in un team di lavoro focalizzato alla ...

Lexoje te plote

Jupiter Computer Systems: Shitese

Jupiter Computer Systems kerkon te punesoje nje punonjese per dyqanin e ri ne TEG. Kandidati kerkohet te plotesoje kriteret e meposhtme: Te jete e moshes 18-30 vjeç. Mundesisht te vazhdoje ...

Lexoje te plote

Delta: Shitese

Kompania delta eshte ne rritje te vazhdueshme dhe zgjerim te pikave te saja te shitjes. Per kete kerkon staf te ri dhe me eksperience,qe kane ambicje te zhvillohen prefsionalisht dhe ...

Lexoje te plote

Infinitycall: Operator

Infinity Call cerca: Posizione: OPERATORE TELEFONICO . Requisiti necessari per l’applicante: 1. Ottima conoscenza della lingua italiana; 2. Voglia di lavorare(Part Time oppure Full Time); 3. Ottime capacita’ communicative; 4. ...

Lexoje te plote

Agroblend: Laborante

Kompania AGRO BLEND me qender ne Vore, Tirane, se shpejti fillon prodhimin e miellit ne fabriken “DIAMOND” dhe kerkon te punesoje: · Laborante. Kriteret: - Diplome te fakultetit te Kimise ...

Lexoje te plote