Shpjegimi i Endrrave

Sy

Ne qofte se shikon sikur ke sy floriri do te qerohesh. Ne qofte se shikon sikur ke sy te bukur, do te kesh suksesin me te madh ne pune dhe lidhje te mire dashurie. Ne qofte se...
fb1tw1go1

Suxhuk

Ne qofte se shikoni sikur po hani suxhuk, do te keni fitime mesatare nga puna juaj, por dhe do te hidheroheni njekohesisht. Ne qofte se shikoni dike tjeter duke ngene, do te pesoje ai te njejtat gjera....
fb1tw1go1

Susam

Ne qofte se shikoni sikur po hani susam, do te thote se jeni mendjelehte dhe pa dashje plagosni njerez qe ju duan dhe mundohen per te miren tuaj. Ne qofte se shikoni sikur e perdorni ne gjelle...
fb1tw1go1

Struc

Ne qofte se thjesht shikoni nje struc, do te merrni lajme te mira shume shpejt nga nje vend I larget dhe do te beni nje udhetim shume te gjate. Ne qofte se shikoni sikur po vrapon, me...
fb1tw1go1

Stomak

Ne qofte se shikoni sikur keni nje stomak te shendoshe dhe qe nuk ju shqeteson, do t’ju kercenoje nje semundje shume e rrezikshme. Ne qofte se shikoni sikur vuani nga stomaku, do te keni nje shendet te...
fb1tw1go1

Status

Ne qofte se enderroni status ushtarak duke ecur me muzike, do te degjoni nje lajm shume te mire dhe do te gjeni nje person i cili do te behet mbrojtesi juaj dhe do t’ju ndihmoje te kaloni...
fb1tw1go1

Statuje

Ne rast se shikon statujen e dikujt do te thote zhgenjim ne pune. Ne rast se statuja eshte nje grua e bukur dhe te thote lumturi dhe sukses. Ne rast se statuja eshte nje grua e shemtuar...
fb1tw1go1

Stalle

Ne qofte se enderroni sikur hyni ne nje stalle kafshesh, do te te mirepresin shume te tjeret. Ne qofte se shikoni sikur stalla eshte e juaja dhe hyni brenda, do te kujdeset shume nje I afert per...
fb1tw1go1