Horoskopi i Dashurise

Parashikimi i fatit ne dashuri, lexoni falas horoskopi i dashurise.

Nese keni filluar lidhjen ne shenjen:
Dashi (21.03. – 20.04)

Kjo shenje njihet per nga kokefortesia e saj, deshiron te argumentoje dhe mendon vetem per veten e tij.
Anet e mira: Kurre nuk do te merziteni!
Anet e keqija: Ana e erret e dashit eshte egoja me te cilen nuk durohet, prandaj pergatitni nervat.
Plus: Merruni me sport se bashku.

Nese keni filluar lidhjen ne shenjen:
Demi (21.04 – 21.05.)

Ju lumte atyre te cilet jane dashuruar ne kohen qe mbizoteron kjo shenje.
Anet e mira: Me demin mbizoteron Venera, planeti i dashurise, prandaj ju pret kenaqesi ne çdo hap.
Anet e keqija: Jane shume te turpshem dhe kjo do t’ju pengoje.
Plus: Demat jane zoterues te podiumit te vallezimit – kenaquni!

Nese keni filluar lidhjen ne shenjen:
Binjaket (22.05 – 21.06.)

Kjo eshte koha per te qelluar cakun. Binjaket jane shenje e komunikimeve, prandaj kjo lidhje do te zgjase.
Anet e mira: Gjithmone do te keni per çfare te bisedoni.
Anet e keqija: Mungesen e dashurise do ta kompensoni me bisede, por me shume puthje nuk do te benin dem.
Plus: Lidhja do te pasurohet me porosite sekse permes SMS-ve. !

Nese keni filluar lidhjen ne shenjen:
Gaforrja (22.06 – 22.07.)

Ju lumte, keni zgjedhur momentin e duhur per te filluar lidhjen.
Anet e mira: Do ta keni te lehte te shprehni emocionet tuaja.
Anet e keqija: Gaforret jane te njohur per shfaqjen e emocioneve, nganjehere mund te ndiheni se nje gje e tille po ju ngulfat.
Plus: Me siguri se do te kenaqeni me shetitjet.

Nese keni filluar lidhjen ne shenjen:
Luani (23.07. – 22.08.)

Kjo lidhje do te filloje dhunshem, por me siguri se edhe do te zbehet shume shpejt.
Anet e mira: Ngritje dramatike!
Anet e keqija: Renie dramatike!
Plus: Kenaquni me sporte!

Nese keni filluar lidhjen ne shenjen:
Virgjeresha (23.08 – 22.09.)

Virgjeresha eshte shenje e cila deshiron detajet, prandaj me siguri se do t’ju kujtohet data e takimit dhe çfaredo qe keni kaluar se bashku!
Anet e mira: Do t’i kujtoni datat e rendesishme.
Anet e keqija: Imtesite mund t’ju pengojne.
Plus: Ne kete lidhje do te keni plan per secilin aktivitet te perbashket.

Nese keni filluar lidhjen ne shenjen:
Peshorja (23.09 – 22.10.)

Peshorja eshte shenje e mire per fillimin e nje lidhjeje te re dhe keni mundesi te madhe per sukses.
Anet e mira: Venera, planeti i dashurise kujdeset per ju.
Anet e mira: Peshoret shume shpesh dine te jene te pavendosura, prandaj shume shpesh mund t’ju ndodh nese do te shkoni ne shtepi apo diskoteke.
Plus: Ushqejeni njeri-tjetrin me çokollate.

Nese keni filluar lidhjen ne shenjen:
Akrepi (23.10 – 21.11.)

Nese lidhja juaj ka filluar ne shenjen e akrepit, do te kenaqeni me veten tuaj. Keni kujdes ngase dine te jene mjaft agresiv dhe mund te kerkojne hakmarrje.
Anet e mira: A duhet te flasim per a….
Anet e keqija: Nese diçka shkon mbrapsht, gjerat mund te behen te rrezikshme.
Plus: Lidhja ne shenjen e akrepit, do t’i zbuloje gjerat per ju qe kurre nuk i keni ditur.

Nese keni filluar lidhjen ne shenjen:
Shigjetari (22.11 – 21.12.)

Mire se vini ne boten e aventurave! Do te kenaqeni me momente te zjarrta te lidhjes suaj te re.
Anet e mira: Kjo lidhje do te kete shume kthesa.
Anet e keqija: Per shigjetaret bari eshte me i gjelber se kudo tjeter.
Plus: Shigjetari eshte nje shenje qe adhuron udhetimet.

Nese keni filluar lidhjen ne shenjen:
Bricjapi (22.12. – 20.01.)

Nese deshironi lidhje te gjate, ajo qe ka filluar me kete shenje, ka mundesi shume te mira.
Anet e mira: Mund te beni realitet ate qe imagjinoni.
Anet e keqija: Bricjapi eshte nje shenje e ftohte, keshtu qe nese adhuroni ndonje shenje te zjarrte, mund te ngriheni.
Plus: Kaloni kohen e lire se bashku.

Nese keni filluar lidhjen ne shenjen:
Ujori (21.01- 18.02.)

Nga te gjitha shenjat tjera, ujori me se shumti kenaqet ne origjinalitetin e tij.
Anet e mira: Se bashku mund te pushtoni boten.
Anet e keqija: Duhet shume mund.
Plus: Gjithmone jane te gatshem per çmenduri.

Nese keni filluar lidhjen ne shenjen:
Peshqit (19.02 – 20.03.)

Kur jeni takuar, keni ndjenjen se jeni te lindur per njeri-tjetrin.
Anet e mira: Rrethi romantik ne te cilin do te kenaqeni.
Anet e keqija: Do te keni problem me realitetin.
Plus: Muzika eshte kenaqesia juaj e shpirtit.